Producenci
Kontakt

  22 793 09 59 (Pn.-Pt. 8:00 do 16:00)

        sklep@zielonomi24.pl

Sonda
Jakich produktów szukasz w naszym sklepie?
Opcje przeglądania

Siewniki ogrodowe, do trawy, nawozu

Taki prace ogrodowe jak nawożenie i sianie, trzeba wykonywać co roku. Siewnik skutecznie pomaga w tym. Siewniki to urządzenia, które ułatwiają pracę ogrodowe, dlatego warto kupić jak najlepszy model (mocny i lekki). Przy wyborze należy się kierować budżetem i rodzajem prowadzonej uprawy. Sklep internetowy ZielonoMi24.pl proponuje tylko siewniki najwyższej jakości od takich producentów jak: Gardena, Substral albo Wolf-GARTEN.
Bogaty wybór różnych rodzajów siewników: ręczny siewnik, półautomatyczny siewnik i siewniki różnych rozmiarów.

Siewnik do ogródka potrzebny wszystkim. Oferujemy siewniki do nawozu. Siewniki do trawy. Siewniki punktowe (rzędowy).

Siewniki do ogrodu

Siewnik jest podstawowym narzędziem w każdym przydomowym ogrodzie. Jest niezbędny do wysiewu nasion traw i nawozów, a nawet piasku i soli w zimę. Dzięki użyciu siewnika pracujemy nie tylko łatwiej, szybciej i wygodniej, ale przede wszystkim efektywniej i bardziej ekonomicznie.

Wysiew z użyciem siewnika jest zdecydowanie bardziej równomierny i precyzyjny, dzięki czemu w efekcie zużywa się mniej produktu. Każdy siewnik w zasadzie ma regulację ustawień.

Siewnik ręczny czy na kółkach?

Siewnik ręczny

Najprostszymi urządzeniami tego typu są siewniki ręczne. Proponują je wszystkie wiodące firmy produkujące urządzenia i nawozy ogrodnicze: Substral, Fiskars, Gardena. Na szczególne wyróżnienie w segmencie siewników ręcznych zasługuje rozsiewacz niemieckiej marki Wolf Garten. Model WE-B WOLF-Garten charakteryzuje się dużą wygodą użytkowania. Jest to urządzenie działające na baterie, dzięki czemu nie wymaga naszej stałej pracy i uwagi. Bardzo popularnym i chętnie wybieranym przez ogrodników — amatorów jest model Handy Green marki Substral. Specyficzny układ rączki powoduje bardzo pewny i bardzo stabilny chwyt i wpływa na wygodę stosowania.

Siewnik na kolkach

Na większych trawnikach lepiej sprawdzą się rozsiewacze na kółkach. Mają one większą pojemność i odznaczają się większą wygodą używania. Również w tym przypadku jest szeroki wybór modeli. Ponadto, o ile siewniki ręczne są praktycznie w każdym przypadku siewnikami rozrzutowymi, w przypadku siewników-wózków mamy do wyboru modele rozrzutowe (np. Substral Easy Green) lub rzędowe (np. Gardena 432, Wolf Garten WE430 Perfect lub Wolf Garten WE330).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl