Producenci
Kontakt

  22 793 09 59 (Pn.-Pt. 8:00 do 16:00)

        sklep@zielonomi24.pl

Sonda
Jakich produktów szukasz w naszym sklepie?

Nożyce ogrodowe

Nożyce do żywopłotu. Nożyce do trawy. Nożyce ogrodowe.

Nożyce ogrodowe

Nożyce do ogrodu są jednym z podstawowych narzędzi ogrodniczych. Najczęściej służą do formowania żywopłotów, ale również przycinania roślin w formy geometryczne: kule, stożki czy też bardziej fantazyjne, np. spirale czy też ogrodowe formy bonsai. Każdy, kto spróbował pracy porządnymi narzędziami zdaje sobie sprawę, jak istotny jest odpowiedni dobór narzędzia. Dobre narzędzia zdecydowanie podnoszą komfort i jakość pracy, a dzięki ergonomicznym kształtom dbają także o nasze zdrowie.

Nożyce do żywopłotu

W przypadku nożyc do żywopłotu znaczenie mają wygodne, ergonomiczne uchwyty oraz mechanizmy zwiększające siłę cięcia, dzięki którym w pracę włożymy mniej wysiłku, a także odpowiednie ostrza, dzięki którym precyzyjnie można dociąć nawet grubsze gałązki.

Nożyce ogrodowe ręczne

Jeżeli mamy do czynienie z niewielkim żywopłotem lub kształtujemy pojedyncze krzewy wystarczą niewielkie, lekkie nożyce ogrodowe ręczne z mocnym ostrzem, dzięki któremu łatwo i estetycznie zostanie przeprowadzony zabieg. Tego typu nożyce maja w swojej ofercie najlepsze marki ogrodnicze: nożyce ogrodowe Fiskars, WOLF-Garten oraz Gardena.
W przypadku cięcia wyższych roślin warto pokusić się o ręczne nożyce z teleskopowymi rączkami (nożyce ogrodowe teleskopowe), które znacząco zwiększają zasięg.

Nożyce ogrodowe elektryczne

W przypadku prac na większych powierzchniach niezbędne są nożyce ogrodowe elektryczne lub akumulatorowe. Dzięki nim możliwe jest przycinanie i kształtowanie dużych żywopłotów o gęstym pokroju w krótkim czasie i przy niewielkim nakładzie pracy. Szczególnie wygodne okazują się tu nożyce akumulatorowe- kabel elektryczny nie plącze się i nie ogranicza swobodnego przemieszczania się.
Doskonałym wyborem może w tym wypadku okazać się sprzęt niemieckich, niezawodnych marek nożyce ogrodowe Gardena oraz nożyce ogrodowe Wolf Garten.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl