Producenci
Kontakt

  22 793 09 59 (Pn.-Pt. 8:00 do 16:00)

        sklep@zielonomi24.pl

Sonda
Jakich produktów szukasz w naszym sklepie?
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Promocja

Komposter

Komposter bio online.

Komposter ogrodowy

Uprawa roślin ogrodowych i domowych wiąże się z koniecznością wspomagania ich rozwoju nawozami ogrodniczymi. Coraz bardziej staje się popularny trend ekologiczny, zgodnie z którym nie używamy nawozów mineralnych a jedynie organiczne, naturalne. Dotyczy to zwłaszcza upraw roślin jadalnych: krzewów i drzewek owocowych, truskawek, warzyw, ziół. Z własnego ogródka czy nawet tarasu lub balkonu, chcemy zjadać bezpieczne, zdrowe, smaczne warzywa i owoce, bez chemii, takie jak "u babci na wsi".

Komposter ekologiczny

Zamiast stosować nawozy mineralne, możemy sami wyprodukować sobie zdrowy, bogaty w substancje odżywcze, naturalny kompost z domowych i ogrodowych resztek — obierek, skorupek, fusów od kawy, trawy, gałązek, liści itp.
Kompostery to preparaty ułatwiające i przyspieszające procesy rozkładu odpadów organicznych i powstawanie z nich kompostu, z udziałem mikroorganizmów tworzących próchnicę. Mikroorganizmy te potrzebują właściwego środowiska i składników mineralnych. Odpowiednie nawozy kompostujące uzupełniają je w odpowiednich proporcjach.

Kompostery Zielony Dom, Ekodarpol, Target i Florovit

Najczęściej kompostery mają formę proszku do przesypywania pryzmy. Warto wskazać w tym miejscu na preparaty marki komposter Zielony Dom, komposter Ekodarpol, Target i Florovit. Ten ostatni ma w swojej ofercie wygodny w stosowaniu komposter płynny, którym po rozcieńczeniu z wodą możemy podlać pryzmę. Kompostery mają różne pojemności, tak by każdy mógł dobrać odpowiedni produkt do swoich potrzeb.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl